Staráme se o účetnictví řemeslníků
a živnostníků stejně, jako o svoje.
A děláme to již 20 let.

Kamila Plicková / Iva Batíková / Účetní

Účetnictví pro OSVČ Praha a okolí

Jste OSVČ a sháníte účetní – Praha? Nebo sháníte externí účetní –⁠ Praha a okolí? Působíme v Praze, a pokud vy také, můžeme k Vám docházet, nebo si u Vás doklady vyzvedneme a zpracujeme u nás. Nabízíme kompletní služby v oblasti vedení daní, Praha ale není podmínkou, doklady můžete zaslat poštou nebo datovou schránkou.

Potřebujete zpracovat daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob za uplynulé zdaňovací období? Hledáte účetní na vedení účetnictví nebo vedení daňové evidence OSVČ? Nejste si jistí, jestli byste neměli přejít z daňové evidence na účetnictví? Zkrátka pokud řešíte daně, rádi Vám pomůžeme.

Máte-li dotazy ohledně účetnictví pro OSVČ, neváhejte nás kontaktovat. Zodpovíme je, vypracujeme cenovou nabídku a zajistíme pro Vás kompletní služby:  • přiznání k dani z příjmů fyzických osob
  • evidence DPH, kontrolní hlášení, přiznání k DPH
  • mzdové účetnictví pro zaměstnance
  • vedení účetnictví OSVČ
  • vedení daňové evidence OSVČ
  • výpočet výhodnosti paušální daně
  • pojistné přehledy pro ČSSZ a zdravotní pojišťovnu
Účetní služby

Pracujeme v účetním programu Money nebo se přizpůsobíme Vašemu účetnímu softwaru. Bezpečnost dat máme zajištěnou ve spolupráci s IT firmou Sprinx.

Kontaktujte nás na: plickova@plickovaservis.cz

Proč zrovna my?

Vstřícné a osobní jednání

Jednáme lidsky a příjemně

Jsme malá přátelská firma, zvyklí dělat zázemí a administrativu partě řemeslníků. Jsme stálý tým a sympatické tváře na fotografiích jsou opravdu naše.

Záruka kvality

Účetnictví děláme jako poctivé řemeslo

Naši práci odvádíme kvalifikovaně, pečlivě a zodpovědně. Účetní práce pro živnostníky mají svá specifika a my je dobře známe.

Rychlé řešení vašeho problému

Zodpovědně řešíme vaše potřeby

Jako správní parťáci vyřešíme vše, co je třeba, rychle a správně. Můžete se o nás opřít, pomůžeme, poradíme a vždy se na všem rozumně domluvíme.

Své práci rozumíme

GDPR

Kolik naše práce stojí?

Cenu lze sjednat položkově od 30 Kč za ks či paušálně od 600 Kč za měsíc. Cena za daňové přiznání při využití paušálních výdajů spolu s přehledy sociálního a zdravotního pojištění od 2 800 Kč. Ceny jsou uvedeny bez DPH. Pro seriózní stanovení ceny preferujeme osobní setkání, na základě kterého určíme pro vás výhodnější variantu a vypracujeme přesnou cenovou nabídku.

Postaráme se o vaše kvalitní účetnictví